Pan Samochodzik i niesamowity dwór

Pan Samochodzik i niesamowity dwór

By Zbigniew Nienacki

  • Release Date : 2015-02-10
  • Genre : Action et aventure
  • FIle Size : 2.12 MB
Download Now
The file download will begin after you complete the registration. Downloader's Terms of Service | DMCA

Description

Pan Samochodzik i niesamowity dwór Stary dwór bez duchów? Śmiertelna nuda... Ale Pan Samochodzik ma szczęście – przed nim spotkania ze zjawą i poszukiwanie najprawdziwszego skarbu! Przygody murowane!
Pan Tomasz to kierownik i kustosz przyszłego muzeum w Janówce. Oficjalnie nudnawy historyk sztuki, wtajemniczonym jest znany jako Pan Samochodzik – sławny poszukiwacz skarbów i pogromca złodziei. Leniwy kolega Bigos nie ma o tym jednak pojęcia. Podobnie jak ambitna Barbara Wierzchoń. Nigdy by im również nie przyszło do głowy, że osobliwe auto szefa, nazwane przez dziewczynę mało wdzięcznie „karawanem”, nie ma sobie równych na polskich drogach!
Pałający niechęcią do pana Tomasza studenci muszą z nim jednak współpracować. W przekształcanej na muzeum siedzibie zmarłego Joachima Czerskiego, jednego z pierwszych wolnomularzy w Polsce, czekają ich bowiem przygody, o jakich im się nie śniło: zagadkowe spotkania z duchami i mrożące krew w żyłach poszukiwania starannie ukrytego skarbu... który nie tylko oni zamierzają zdobyć!

Powieść w wydaniu elektronicznym nie zawiera ilustracji.

keyboard_arrow_up